Veoteenused ja ekskavaatori rent koos juhiga

Veoteenused

Veoteenused Eestis ning euroliidu riikides. Riigisisene metsavedu ja kallurveod ning rahvusvahelised tsisternveod ja treilerveod. Ettevõtte poolt pakutavad transporditeenused tagavad veose jõudmise turvaliselt ja õigeks ajaks soovitud sihtkohta. Tellimisel ka treilerveoste treilerile ja sealt sihtkohas maha laadimine.
metsavedu

Metsavedu

Metsavedu teostavad staažikad autojuhid, kaasaegsete täis- ja poolhaagisega metsaveomasinatega. Koos poolhaagisega on metsaveomasinate mahutavus kuni 30 tihumeetrit.

Pikaaegsete kogemustega autojuhid teevad kõik endast oleneva, et metsaveoks kasutatavate teede seisukord ei halveneks vedude käigus. Kaasaegne metsaveotehnika tagab veoste kiire liikumise ja minimaalse kahju keskkonnale. 
treilerveod

Treilerveod

Treilerveod on  enamasti kasutusel metsa- ja põllumajandustehnika transpordiks. Lähetatud veos jõuab turvaliselt ja õigeks ajaks kokkulepitud sihtkohta kogu eurotsooni ulatuses. Vajadusel saab tellida veose treilerile ja sealt taaskord maha laadimise.

Erineva kaalu- ja gabariidiga rasketehnika transportimisel kasutatakse madala või sileda platvormiga treilereid. Kogemustega autojuhid saavad hakkama erineva rasketehnika peale- ja mahalaadimisel.
tsisternveod

Tsisternveod

Tsisternveod transpordivad pakendamata toiduaineid või kemikaale. Toiduainete tsisternid sisaldavad termoisolatsiooni ja soojendusseadet. Kemikaalide (ADR) veoks kasutatakse spetsiaalseid konteinertsisterne.

Ohtlikud pakendamata ained transporditakse spetsiaalsete konteinertsisternidega ja selleks kasutatakse ADR nõuetele vastavaid veokeid. Ainult sellisel moel on tagatud veose ja  ümbritseva keskkonna turvalisus. Ohtlikke aineid transpordivad autojuhid, kes on läbinud ADR koolituse.
kallurveod

Kallurveod

Kallurveod teostatakse kuni 5 tonnise kandevõimega veokitega. Vajadusel on veokile võimalik lisada kuni 28 tonnise kandevõimega poolhaagis.

Kallurvedusid teostatakse olenemata veoste mahust üle Eesti. Olgu selleks siis koormatäis mulda erakliendile või sadu liivakoormaid suurettevõtja ehitusobjektile.  

Ekskavaatori rent koos juhiga

KOBELCO ekskavaatori rent koos juhiga erinevateks maaparandustöödeks. Lisaks pakume teenustöödeks välja veel rataskopp VOLVO ja kaks teleskooplaadurit.
amest invest logo
Kontakt
Telefon: 5191 5000
E-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Koduleht: www.amestinvest.ee
Asukoht
Kontor:
Rapla maakond, Rapla vald, 
Rapla linn, Viljandi mnt 84, 79514
Amest Invest OÜ
Juriidiline aadress:
Rapla maakond, Rapla vald, 
Rapla linn, Metsa tn 21, 79514
Copyright © AmEst Invest OÜ  |  Kõik õigused on kaitstud | Veebilehe teostus: METSAOST.eu