metsavedu

Metsavedu

Metsamaterjalide vedu teostavad staažikad autojuhid kaasaegsete täis- ja poohaagisega metsaveomasinatega. Koos poolhaagisega on metsaveomasinate mahutavus tavaliselt ~30 tihumeetrit.

Pikaaegsete kogemustega autojuhid teevad kõik endast oleneva, et veoteede seisukord ei halveneks metsavedude käigus. Kaasaegne veotehnika tagab veoste kiire liikumise ja minimaalse keskkonnakahju. 

treilerveod

Treilerveod

Treilervedusid kasutatakse enamasti raske- ja põllumajandustehnika transpordiks. Teie veos jõuab turvaliselt ja õigeks ajaks kokkulepitud asukohta üle Euroopa. Vajadusel saab tellida veose peale- ja mahalaadimise.

Erineva kaalu- ja gabariidiga rasketehnika transportimisel kasutatakse madala või sileda platvormiga treilereid. Kogemustega autojuhid saavad hakkama erineva rasketehnika peale- ja mahalaadimisel. 

tsisternveod

Tsisternveod

Tsisternhaagised transpordivad pakendamata toiduaineid või kemikaale. Toiduainete tsisternid sisaldavad termoisolatsiooni ja soojendusseadet. Kemikaalide (ADR) veoks kasutatakse spetsiaalseid konteinertsisterne.

Ohtlikud pakendamata ained transporditakse spetsiaalsete konteinertsisternidega ja selleks kasutatakse ADR nõuetele vastavaid veokeid. Ainult sellisel moel on tagatud veose ja  ümbritseva keskkonna turvalisus. Ohtlikke aineid transpordivad autojuhid, kes on läbinud ADR koolituse. 

kallurveod

Kallurveod

Kallurveod teostatakse ~15 tonnise kandevõimega veokitega. Vajadusel on veokile võimalik lisada ~28 tonnise kandevõimega poolhaagis.

Kallurvedusid teostatakse olenemata veoste mahust üle Eesti. Olgu selleks siis koormatäis mulda erakliendile või sadu liivakoormaid suurettevõtja ehitusobjektile.